У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Строковиці - Рея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Строковиці - Рея:

Поточний розклад електричок Строковиці - Рея включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 17 хв зі станції Строковиці і прибуває на станцію Рея о 08 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Строковиці і Рея цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Строковиці - Рея, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Строковиці Рея ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Строковиці - Рея можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Строковиці та Рея – 44.6 км. Ціна квитка на електричку Строковиці Рея складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Коростень Козятин 07.17
Строковиці
08.28
Рея
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Строковиці -Рея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Строковиці — Рея

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рея — Строковиці