У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Дрогобич
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Стрий - Дрогобич:

Поточний розклад електричок Стрий - Дрогобич включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 19 хв зі станції Стрий і прибуває на станцію Дрогобич о 22 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Стрий і Дрогобич цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Нежухів(05.33), Болехівці(05.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Стрий - Дрогобич, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Стрий Дрогобич ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Стрий - Дрогобич можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Стрий та Дрогобич – 24.3 км. Ціна квитка на електричку Стрий Дрогобич складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.25
Стрий
06.03
Дрогобич
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6133 Стрий Самбір 11.37
Стрий
12.12
Дрогобич
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 15.36
Стрий
16.10
Дрогобич
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 17.58
Стрий
18.34
Дрогобич
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 22.19
Стрий
22.47
Дрогобич
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Стрий -Дрогобич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Дрогобич

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дрогобич — Стрий