У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Стрий - Самбір:

Поточний розклад електричок Стрий - Самбір включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 58 хв зі станції Стрий і прибуває на станцію Самбір о 20 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями Стрий і Самбір цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Нежухів(05.33), Болехівці(05.55), Рихтичі(06.23), Новошичі(06.48), Кульчиці(07.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Стрий - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Стрий Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Стрий - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.25
Стрий
07.42
Самбір
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6133 Стрий Самбір 11.20
Стрий
13.24
Самбір
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 17.58
Стрий
20.00
Самбір
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Стрий -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Стрий