У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Стрий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самбір - Стрий:

Поточний розклад електричок Самбір - Стрий включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 15 хв зі станції Самбір і прибуває на станцію Стрий о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 2 г 54 хв. Між станціями Самбір і Стрий цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Ралівка(04.46), Дубляни-Самбірські(05.08), Дорожів(05.27), Михайлевичі(05.59), Верхні Гаї(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самбір - Стрий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самбір Стрий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самбір - Стрий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самбір та Стрий – 76.6 км. Ціна квитка на електричку Самбір Стрий складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 04.35
Самбір
07.29
Стрий
2 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 08.14
Самбір
10.39
Стрий
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 17.15
Самбір
19.25
Стрий
2 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самбір -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Стрий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий — Самбір