У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Мінеральне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свалява - Мінеральне:

Поточний розклад електричок Свалява - Мінеральне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 41 хв зі станції Свалява і прибуває на станцію Мінеральне о 21 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6189-6507 сполученням Львів - Чоп, в цьому випадку поїздка займе 3 г 7 хв. Між станціями Свалява і Мінеральне цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Драчино(18.46), Ключарки(20.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свалява - Мінеральне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свалява Мінеральне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свалява - Мінеральне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свалява та Мінеральне – 63.9 км. Ціна квитка на електричку Свалява Мінеральне складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6189-6507* Львів Чоп 18.41
Свалява
21.48
Мінеральне
3 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свалява -Мінеральне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Мінеральне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мінеральне — Свалява