У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свіча - Рахиня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свіча - Рахиня:

Поточний розклад електричок Свіча - Рахиня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 28 хв зі станції Свіча і прибуває на станцію Рахиня о 16 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Свіча і Рахиня цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свіча - Рахиня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свіча Рахиня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свіча - Рахиня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свіча та Рахиня – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Свіча Рахиня складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.07
Свіча
04.36
Рахиня
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.28
Свіча
16.57
Рахиня
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свіча -Рахиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свіча — Рахиня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахиня — Свіча