У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахиня - Свіча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахиня - Свіча:

Поточний розклад електричок Рахиня - Свіча включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 17 хв зі станції Рахиня і прибуває на станцію Свіча о 11 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Рахиня і Свіча цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахиня - Свіча, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахиня Свіча ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахиня - Свіча можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахиня та Свіча – 12.0 км. Ціна квитка на електричку Рахиня Свіча складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.17
Рахиня
11.41
Свіча
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.49
Рахиня
23.14
Свіча
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахиня -Свіча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахиня — Свіча

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свіча — Рахиня