У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свинківка - Ковалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свинківка - Ковалівка:

Поточний розклад електричок Свинківка - Ковалівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 29 хв зі станції Свинківка і прибуває на станцію Ковалівка о 21 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Полтава-Південна - Коломак, в цьому випадку поїздка займе 0 г 2 хв. Між станціями Свинківка і Ковалівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свинківка - Ковалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свинківка Ковалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свинківка - Ковалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свинківка та Ковалівка – 1.2 км. Ціна квитка на електричку Свинківка Ковалівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 08.44
Свинківка
08.46
Ковалівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.34
Свинківка
17.36
Ковалівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 21.29
Свинківка
21.31
Ковалівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свинківка -Ковалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свинківка — Ковалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковалівка — Свинківка