У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свинківка - Садки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свинківка - Садки:

Поточний розклад електричок Свинківка - Садки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 18 хв зі станції Свинківка і прибуває на станцію Садки о 05 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Свинківка і Садки цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Ковалівка(08.46), 80 Км(09.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свинківка - Садки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свинківка Садки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свинківка - Садки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свинківка та Садки – 73.2 км. Ціна квитка на електричку Свинківка Садки складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Полтава Огульці 04.18
Свинківка
05.33
Садки
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 08.44
Свинківка
10.13
Садки
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.34
Свинківка
19.00
Садки
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свинківка -Садки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свинківка — Садки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Садки — Свинківка