У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнаївка - Дар'ївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сигнаївка - Дар'ївка:

Поточний розклад електричок Сигнаївка - Дар'ївка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції Сигнаївка і прибуває на станцію Дар'ївка о 10 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Сигнаївка і Дар'ївка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сигнаївка - Дар'ївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сигнаївка Дар'ївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сигнаївка - Дар'ївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сигнаївка та Дар'ївка – 12.0 км. Ціна квитка на електричку Сигнаївка Дар'ївка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 09.48
Сигнаївка
10.08
Дар'ївка
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сигнаївка -Дар'ївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сигнаївка — Дар'ївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дар'ївка — Сигнаївка