У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Сигнаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сигнаївка з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 42 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Цвіткове, Шпола. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сигнаївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Умань, Христинівка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сигнаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6355 Черкаси Умань 09.46 1 хв  09.47 Курсує щоденно - переглянути
6302 Христинівка Черкаси 10.21 1 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сигнаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сигнаївка