У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сигнаївка - Розсохуватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сигнаївка - Розсохуватка:

Поточний розклад електричок Сигнаївка - Розсохуватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції Сигнаївка і прибуває на станцію Розсохуватка о 11 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Сигнаївка і Розсохуватка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Шпола(10.04), Шахта(10.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сигнаївка - Розсохуватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сигнаївка Розсохуватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сигнаївка - Розсохуватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сигнаївка та Розсохуватка – 57.0 км. Ціна квитка на електричку Сигнаївка Розсохуватка складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 09.48
Сигнаївка
11.17
Розсохуватка
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сигнаївка -Розсохуватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сигнаївка — Розсохуватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсохуватка — Сигнаївка