У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Іларіонове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Синельникове-1 - Іларіонове:

Поточний розклад електричок Синельникове-1 - Іларіонове включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 20 хв зі станції Синельникове-1 і прибуває на станцію Іларіонове о 10 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6147 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Синельникове-1 і Іларіонове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Синельникове-2(14.39), 219 Км(15.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Синельникове-1 - Іларіонове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Синельникове-1 Іларіонове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Синельникове-1 - Іларіонове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Синельникове-1 та Іларіонове – 21.2 км. Ціна квитка на електричку Синельникове-1 Іларіонове складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Синельникове-1 -Іларіонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Іларіонове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іларіонове — Синельникове-1