У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Синельникове — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Синельникове - Дніпро номер 6147 відправляється зі станції Синельникове-1 о 14.32 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6147 Синельникове - Дніпро пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Синельникове-1 – Дніпро-Головний складає 22.00 гривень. Відстань між станціями – 45.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6147 Чаплине – Дніпро-Гол. у добу 24, 25, 26, 27, 28 червня, 01, 02, 03, 04, 05, 08, 09, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 липня, 01, 02, 05, 07, 09, 12, 13, 14, 15, 16 серпня 2024 наступним розкладом Синельникове-1 14.24 Синельникове-2 14.31-14.32 пл. 235 км 14.34-14.35 пл. 230 км 14.38- 14.39 пл. Хорошеве 14.42-14.43 пл. 225 км 14.46-14.47 пл. 222 км 14.50-14.51 пл. 219 км 14.54-14.55 Іларіонове 15.00-15.01 пл. 212 км 15.05-15.06 пл. 207 км 15.10-15.11 Ігрень 15.15-15.16 пл. Ксенівка 15.18-15.20 НД-Вузол Парк Г 15.24-15.26 НД-Вузол Парк Л 15.28- 15.29 пл. 196 км 15.32-15.33 Нижньодніпровськ 15.36-15.37 пл. 193км 15.40-15.42 Пост Амур 15.45 Дніпро-Гол. 15.50. ПОIЗД НР 61Ч7 (СИНЕЛЬНИКОВЕ-1 - ДНIПРО-ГОЛОВНИЙ) У ДОБУ 05 СЕРПНЯ 202Ч РОКУ НА ЧАСТКОВУ ЗМIНУ ТЕЛЕГРАМИ НР Н/217А ВIД 29.05.202Ч ВIДПРАВИТИ ЗI СТАНЦII СИНЕЛЬНИКОВЕ-11Ч.09 (ЗАМIСТЬ 1Ч.2Ч), ДАЛI: СИНЕЛЬНИКОВЕ-2 1Ч.16-1Ч.2Ч ПЛ. 235 КМ 1Ч.26-1Ч.27 ПЛ. 230 КМ 1Ч.30- 1Ч.31 ПЛ. ХОРОШЕВЕ 1Ч.3Ч-1Ч.35 ПЛ. 225 КМ 1Ч.38-1Ч.39 ПЛ. 222 КМ 1Ч.Ч2-1Ч.Ч3 ПЛ. 219 КМ 1Ч.Ч6-1Ч.Ч7 IЛАРIОНОВЕ 1Ч.52-1Ч.53 ПЛ. 212 КМ 1Ч.57-1Ч.58 ПЛ. 207 КМ 15.02-15.03 IГРЕНЬ 15.07-15.08 ПЛ. КСЕНIВКА 15.10-15.12 НД-ВУЗОЛ ПАРК «»Г«» 15.16-15.18 НД-ВУЗОЛ ПАРК «»Л«» 15.20-15.21 ПЛ. 196 КМ 15.2Ч-15.25 НИЖНЬОДНIПРОВСЬК 15.28-15.29 ПЛ. 193 КМ 15.32-15.3Ч ПОСТ АМУР 15.37 ДНIПРО-ГОЛОВНИЙ 15.Ч2. Поїзд № 6147 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний) у добу 06 серпня 2024 року на часткову зміну телеграми № Н/217а від 29.05.2024 відправити зі станції Синельникове-1 о 14.10 (замість 14.32), далі пропустити наступним розкладом: Синельникове-2 14.17-14.18 Пл. 235 км 14.20-14.21 Пл. 230 км 14.24-14.25 Пл. Хорошеве 14.28-14.29 Пл. 225 км 14.32-14.33 Пл. 222 км 14.36-14.37 Пл. 219 км 14.40-14.41 Іларіонове 14.47-14.48 Пл. 212 км 14.53-14.54 Пл. 207 км 14.59-15.00 Ігрень 15.05-15.06 Пл. Ксенівка 15.11-15.12 НД-Вузол Парк «Є» 15.19- 15.20 НД-Вузол Парк «З» 15.27 (без зупинки) Пл. 196

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 14.32
Синельникове-2 14.39 1 хв  14.40 7 хв 
235 Км 14.42 1 хв  14.43 10 хв 
230 Км 14.46 1 хв  14.47 14 хв 
Хорошеве 14.50 1 хв  14.51 18 хв 
225 Км 14.54 1 хв  14.55 22 хв 
222 Км 14.58 1 хв  14.59 26 хв 
219 Км 15.02 1 хв  15.03 30 хв 
Іларіонове 15.08 1 хв  15.09 36 хв 
212 Км 15.13 1 хв  15.14 41 хв 
207 Км 15.18 1 хв  15.19 46 хв 
Ігрень 15.23 1 хв  15.24 51 хв 
Ксеніївка 15.26 2 хв  15.28 54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.32 2 хв  15.34 1 г 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.36 1 хв  15.37 1 г  4 хв 
196 Км 15.40 1 хв  15.41 1 г  8 хв 
Нижньодніпровськ 15.44 1 хв  15.45 1 г  12 хв 
193 Км 15.48 2 хв  15.50 1 г  16 хв 
Дніпро-Головний 15.58 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6147 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031