У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тепениця - Коростень(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тепениця - Коростень(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Тепениця - Коростень(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 57 хв зі станції Тепениця і прибуває на станцію Коростень(всі вокзали) о 06 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Олевськ - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Тепениця і Коростень(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Пояски(15.41), Нові Білокоровичі(16.11), Дивлин(16.29), Красностав(16.48), Клочки(17.09), Чигирі(17.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тепениця - Коростень(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тепениця Коростень(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тепениця - Коростень(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6480 Олевськ Коростень 04.57
Тепениця
06.55
Коростень
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 15.32
Тепениця
17.34
Коростень
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тепениця -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тепениця — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Тепениця