У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Топорище - Залізничне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Топорище - Залізничне:

Поточний розклад електричок Топорище - Залізничне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 49 хв зі станції Топорище і прибуває на станцію Залізничне о 09 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Топорище і Залізничне цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Андріївка(06.54), Бистра(07.50), Бердичів-Житомирський(08.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Топорище - Залізничне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Топорище Залізничне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Топорище - Залізничне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Топорище та Залізничне – 101.5 км. Ціна квитка на електричку Топорище Залізничне складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Коростень Козятин 06.49
Топорище
09.17
Залізничне
2 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Топорище -Залізничне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Топорище — Залізничне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залізничне — Топорище