У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Троянівка - Рафалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Троянівка - Рафалівка:

Поточний розклад електричок Троянівка - Рафалівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 48 хв зі станції Троянівка і прибуває на станцію Рафалівка о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Троянівка і Рафалівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 397 Км(21.57), Вараш(22.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Троянівка - Рафалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Троянівка Рафалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Троянівка - Рафалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Троянівка та Рафалівка – 47.4 км. Ціна квитка на електричку Троянівка Рафалівка складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.48
Троянівка
23.02
Рафалівка
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Троянівка -Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Троянівка — Рафалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рафалівка — Троянівка