У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ценява - Кострижівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ценява - Кострижівка:

Поточний розклад електричок Ценява - Кострижівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 41 хв зі станції Ценява і прибуває на станцію Кострижівка о 11 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 2 г 48 хв. Між станціями Ценява і Кострижівка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Підгайчики(08.54), Островець(09.37), Городенка-Місто(10.18), Стефанешти(11.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ценява - Кострижівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ценява Кострижівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ценява - Кострижівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 08.41
Ценява
11.29
Кострижівка
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ценява -Кострижівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ценява — Кострижівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кострижівка — Ценява