У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ценява - Заліщики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ценява - Заліщики:

Поточний розклад електричок Ценява - Заліщики включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 36 хв зі станції Ценява і прибуває на станцію Заліщики о 11 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 3 г 19 хв. Між станціями Ценява і Заліщики цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Підгайчики(08.55), Островець(09.55), Городенка-Місто(10.39), Стефанешти(11.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ценява - Заліщики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ценява Заліщики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ценява - Заліщики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ценява та Заліщики – 78.5 км. Ціна квитка на електричку Ценява Заліщики складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 08.36
Ценява
11.55
Заліщики
3 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ценява -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ценява — Заліщики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заліщики — Ценява