У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвіткове - Гордишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Цвіткове - Гордишівка:

Поточний розклад електричок Цвіткове - Гордишівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 31 хв зі станції Цвіткове і прибуває на станцію Гордишівка о 11 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Цвіткове і Гордишівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Сигнаївка(09.46), 226 Км(10.35), Степна(11.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Цвіткове - Гордишівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Цвіткове Гордишівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Цвіткове - Гордишівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 09.31
Цвіткове
11.46
Гордишівка
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Цвіткове -Гордишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цвіткове — Гордишівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гордишівка — Цвіткове