У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гордишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гордишівка:

Актуальний розклад електричок по станції Гордишівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гордишівка з такими станціями і населеними пунктами як Умань, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 42 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Тальне, Шаласька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гордишівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Умань - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гордишівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6355-6356 Черкаси Умань 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гордишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гордишівка