У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Уховецьк - Рафалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Уховецьк - Рафалівка:

Поточний розклад електричок Уховецьк - Рафалівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 56 хв зі станції Уховецьк і прибуває на станцію Рафалівка о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Уховецьк і Рафалівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Грив'ятки(21.03), Майдан(21.39), Медвежка(22.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Уховецьк - Рафалівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Уховецьк Рафалівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Уховецьк - Рафалівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Уховецьк та Рафалівка – 76.0 км. Ціна квитка на електричку Уховецьк Рафалівка складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 20.56
Уховецьк
23.02
Рафалівка
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Уховецьк -Рафалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Уховецьк — Рафалівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рафалівка — Уховецьк