У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярка - Розсішки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вапнярка - Розсішки:

Поточний розклад електричок Вапнярка - Розсішки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 17 хв зі станції Вапнярка і прибуває на станцію Розсішки о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Вапнярка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 3 г 12 хв. Між станціями Вапнярка і Розсішки цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Красногірка(15.35), Улянівка(16.06), Губник(16.40), Кублич(17.22), Козачий Хутір(17.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вапнярка - Розсішки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вапнярка Розсішки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вапнярка - Розсішки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Вапнярка та Розсішки – 128.0 км. Ціна квитка на електричку Вапнярка Розсішки складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6424 Вапнярка Умань 15.17
Вапнярка
18.29
Розсішки
3 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вапнярка -Розсішки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вапнярка — Розсішки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсішки — Вапнярка