У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсішки - Вапнярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсішки - Вапнярка:

Поточний розклад електричок Розсішки - Вапнярка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 56 хв зі станції Розсішки і прибуває на станцію Вапнярка о 11 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6421 сполученням Умань - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Розсішки і Вапнярка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Христинівка(08.09), Розкошівка(08.59), Ладижинські Хутори(09.55), Ладижин(10.28), Кирнасівка(11.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсішки - Вапнярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсішки Вапнярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсішки - Вапнярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсішки та Вапнярка – 128.0 км. Ціна квитка на електричку Розсішки Вапнярка складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6421 Умань Вапнярка 07.56
Розсішки
11.35
Вапнярка
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсішки -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсішки — Вапнярка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вапнярка — Розсішки