У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вершниця - Коростень(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вершниця - Коростень(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Вершниця - Коростень(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Вершниця і прибуває на станцію Коростень(всі вокзали) о 19 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Вершниця і Коростень(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Рихальська(05.21), Баскаки(06.06), Гранітний(06.38), Чигирі(07.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вершниця - Коростень(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вершниця Коростень(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вершниця - Коростень(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.12
Вершниця
07.08
Коростень
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.12
Вершниця
07.08
Коростень
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.37
Вершниця
19.16
Коростень
1 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вершниця -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вершниця — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень(всі вокзали) — Вершниця