У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вершниця - Новоград-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вершниця - Новоград-Волинський:

Поточний розклад електричок Вершниця - Новоград-Волинський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 38 хв зі станції Вершниця і прибуває на станцію Новоград-Волинський о 22 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Вершниця і Новоград-Волинський цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вершниця - Новоград-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вершниця Новоград-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вершниця - Новоград-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вершниця -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вершниця — Новоград-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоград-Волинський — Вершниця