У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вершниця - Омелянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вершниця - Омелянівка:

Поточний розклад електричок Вершниця - Омелянівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Вершниця і прибуває на станцію Омелянівка о 18 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Вершниця і Омелянівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Рихальська(05.21), Баскаки(06.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вершниця - Омелянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вершниця Омелянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вершниця - Омелянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.12
Вершниця
06.29
Омелянівка
1 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.12
Вершниця
06.29
Омелянівка
1 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.37
Вершниця
18.33
Омелянівка
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вершниця -Омелянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вершниця — Омелянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Омелянівка — Вершниця