У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вершниця - Яблунець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вершниця - Яблунець:

Поточний розклад електричок Вершниця - Яблунець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 37 хв зі станції Вершниця і прибуває на станцію Яблунець о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Вершниця і Яблунець цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вершниця - Яблунець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вершниця Яблунець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вершниця - Яблунець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.12
Вершниця
05.44
Яблунець
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.12
Вершниця
05.44
Яблунець
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.37
Вершниця
18.08
Яблунець
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вершниця -Яблунець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вершниця — Яблунець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яблунець — Вершниця