У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вільногірськ - Запоріжжя-Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вільногірськ - Запоріжжя-Кам'янське:

Поточний розклад електричок Вільногірськ - Запоріжжя-Кам'янське включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 07 хв зі станції Вільногірськ і прибуває на станцію Запоріжжя-Кам'янське о 07 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6016 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Вільногірськ і Запоріжжя-Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 104 Км(06.56), 125 Км(07.20), 149 Км(07.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вільногірськ - Запоріжжя-Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вільногірськ Запоріжжя-Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вільногірськ - Запоріжжя-Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Вільногірськ та Запоріжжя-Кам'янське – 48.1 км. Ціна квитка на електричку Вільногірськ Запоріжжя-Кам'янське складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вільногірськ -Запоріжжя-Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вільногірськ — Запоріжжя-Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Вільногірськ