З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Власівка - Артемівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Власівка - Артемівка:

Поточний розклад електричок Власівка - Артемівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 10 хв зі станції Власівка і прибуває на станцію Артемівка о 16 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Красноград - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Власівка і Артемівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Станиця(05.05), Джгун(05.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Власівка - Артемівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Власівка Артемівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Власівка - Артемівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684 Красноград Харків 04.58
Власівка
06.10
Артемівка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 05.41
Власівка
06.50
Артемівка
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 15.10
Власівка
16.18
Артемівка
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Власівка -Артемівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Власівка — Артемівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Артемівка — Власівка