У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Артемівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка:

Актуальний розклад електричок по станції Артемівка містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Артемівка з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Зміїв, Харків-Пас., Мерефа, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Комарівка, Мерефа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Артемівка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Зміїв, Лихачове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.35 1 хв  00.36 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.27 1 хв  04.28 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.49 1 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6464* Люботин Мерефа 06.55 1 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6463 Мерефа Люботин 07.33 1 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685 Харків Красноград 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Дубове 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 14.08 1 хв  14.09 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.55 1 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.26 1 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Артемівка