У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Артемівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка:

Актуальний розклад електричок по станції Артемівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Артемівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Комарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Артемівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.03 1 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.44 1 хв  11.45 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 12.35 1 хв  12.36 Курсує щоденно - переглянути
6689 Харків Красноград 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.27 1 хв  15.28 Курсує щоденно - переглянути
6696* Красноград Харків 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Артемівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Артемівка