З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Лазещина
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вороненко - Лазещина:

Розклад поїздів Вороненко Лазещина на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Вороненко Лазещина найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.23 зі станції Вороненко, в кінцевий же пункт Лазещина прибувають вони відповідно о 22.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вороненко Лазещина є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вороненко - Лазещина складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Вороненко - Лазещина можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606К Львів Рахів 22.23
Вороненко
22.38
Лазещина
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вороненко -Лазещина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Лазещина

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лазещина — Вороненко