З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вибранівка - 33 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вибранівка - 33 Км:

Поточний розклад електричок Вибранівка - 33 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 08 хв зі станції Вибранівка і прибуває на станцію 33 Км о 06 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6067 сполученням Ходорів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Вибранівка і 33 Км цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вибранівка - 33 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вибранівка 33 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вибранівка - 33 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6063* Ходорів Львів 06.08
Вибранівка
06.24
33 Км
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 17.51
Вибранівка
18.11
33 Км
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вибранівка -33 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вибранівка — 33 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 33 Км — Вибранівка