У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Яблонка - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Яблонка - Самбір:

Поточний розклад електричок Яблонка - Самбір включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 18 хв зі станції Яблонка і прибуває на станцію Самбір о 17 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6018 сполученням Сянки - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Яблонка і Самбір цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Нижня Яблунька(05.35), Ясениця(06.15), Созань(07.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Яблонка - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Яблонка Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Яблонка - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6028 Сянки Львів 03.10
Яблонка
05.03
Самбір
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6018 Сянки Львів 05.31
Яблонка
07.30
Самбір
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6022 Сянки Львів 15.18
Яблонка
17.07
Самбір
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Яблонка -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Яблонка — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Яблонка