У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотне - Чубівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотне - Чубівка:

Поточний розклад електричок Заболотне - Чубівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 13 хв зі станції Заболотне і прибуває на станцію Чубівка о 18 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 21 хв. Між станціями Заболотне і Чубівка цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Крижопіль(16.21), Абамеликове(17.25), Миколаївка(18.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотне - Чубівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотне Чубівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотне - Чубівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотне та Чубівка – 118.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотне Чубівка складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.26
Заболотне
03.47
Чубівка
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 07.41
Заболотне
10.02
Чубівка
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.13
Заболотне
18.34
Чубівка
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотне -Чубівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотне — Чубівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чубівка — Заболотне