У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотне - Подільськ-Північний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотне - Подільськ-Північний:

Поточний розклад електричок Заболотне - Подільськ-Північний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 13 хв зі станції Заболотне і прибуває на станцію Подільськ-Північний о 18 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6257 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 3 хв. Між станціями Заболотне і Подільськ-Північний цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Крижопіль(16.21), Абамеликове(17.25), Миколаївка(18.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотне - Подільськ-Північний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотне Подільськ-Північний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотне - Подільськ-Північний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотне та Подільськ-Північний – 103.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотне Подільськ-Північний складає 38.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.26
Заболотне
03.29
Подільськ-Північний
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 07.41
Заболотне
09.44
Подільськ-Північний
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.13
Заболотне
18.16
Подільськ-Північний
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотне -Подільськ-Північний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотне — Подільськ-Північний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Північний — Заболотне