У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотне - Вигода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотне - Вигода:

Поточний розклад електричок Заболотне - Вигода включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 13 хв зі станції Заболотне і прибуває на станцію Вигода о 21 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 5 г 32 хв. Між станціями Заболотне і Вигода цей електропоїзд проїжджає 43 зупинок. Серед них Крижопіль(01.34), Абамеликове(02.38), Миколаївка(03.26), Перемога(04.47), Кам'янка(06.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотне - Вигода, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотне Вигода ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотне - Вигода можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотне та Вигода – 257.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотне Вигода складає 63.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253* Вапнярка Одеса 01.26
Заболотне
06.58
Вигода
5 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6255* Вапнярка Одеса 07.41
Заболотне
13.01
Вигода
5 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6257* Вапнярка Одеса 16.13
Заболотне
21.25
Вигода
5 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотне -Вигода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотне — Вигода

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вигода — Заболотне