У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотне - Єреміївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заболотне - Єреміївка:

Поточний розклад електричок Заболотне - Єреміївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 13 хв зі станції Заболотне і прибуває на станцію Єреміївка о 20 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Вапнярка - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 5 г 5 хв. Між станціями Заболотне і Єреміївка цей електропоїзд проїжджає 39 зупинок. Серед них Крижопіль(01.34), Абамеликове(02.38), Миколаївка(03.26), Перемога(04.47), Кам'янка(06.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заболотне - Єреміївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заболотне Єреміївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заболотне - Єреміївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заболотне та Єреміївка – 241.0 км. Ціна квитка на електричку Заболотне Єреміївка складає 63.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6253 Вапнярка Одеса 01.26
Заболотне
06.31
Єреміївка
5 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 07.41
Заболотне
12.29
Єреміївка
4 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.13
Заболотне
20.58
Єреміївка
4 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заболотне -Єреміївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотне — Єреміївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Єреміївка — Заболотне