У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задвір'я - Тернопіль-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Задвір'я - Тернопіль-Пас.:

Поточний розклад електричок Задвір'я - Тернопіль-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 35 хв зі станції Задвір'я і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 13 хв. Між станціями Задвір'я і Тернопіль-Пас. цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Полтва(09.59), Ясенівці(10.37), Зборів(11.09), Курівці-Тернопільські(11.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Задвір'я - Тернопіль-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Задвір'я Тернопіль-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Задвір'я - Тернопіль-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Задвір'я та Тернопіль-Пас. – 150.1 км. Ціна квитка на електричку Задвір'я Тернопіль-Пас. складає 80.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042 Львів Тернопіль 09.54
Задвір'я
12.07
Тернопіль-Пас.
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.35
Задвір'я
19.37
Тернопіль-Пас.
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Задвір'я -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Задвір'я — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль-Пас. — Задвір'я