У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка - Джигаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зафатівка - Джигаївка:

Поточний розклад електричок Зафатівка - Джигаївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 12 хв зі станції Зафатівка і прибуває на станцію Джигаївка о 18 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6303 сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Зафатівка і Джигаївка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зафатівка - Джигаївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зафатівка Джигаївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зафатівка - Джигаївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зафатівка та Джигаївка – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Зафатівка Джигаївка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.23
Зафатівка
06.41
Джигаївка
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 14.01
Зафатівка
14.20
Джигаївка
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6305 Ворожба Конотоп 18.12
Зафатівка
18.30
Джигаївка
18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зафатівка -Джигаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зафатівка — Джигаївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Джигаївка — Зафатівка