У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зафатівка - Залізобетонний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зафатівка - Залізобетонний:

Поточний розклад електричок Зафатівка - Залізобетонний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 12 хв зі станції Зафатівка і прибуває на станцію Залізобетонний о 18 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305 сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Зафатівка і Залізобетонний цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Дубинка(18.15), Джигаївка(18.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зафатівка - Залізобетонний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зафатівка Залізобетонний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зафатівка - Залізобетонний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.23
Зафатівка
06.56
Залізобетонний
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 14.01
Зафатівка
14.34
Залізобетонний
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6305 Ворожба Конотоп 18.12
Зафатівка
18.45
Залізобетонний
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зафатівка -Залізобетонний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зафатівка — Залізобетонний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залізобетонний — Зафатівка