У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заячівка - Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заячівка - Ковель:

Поточний розклад електричок Заячівка - Ковель включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 09 хв зі станції Заячівка і прибуває на станцію Ковель о 07 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Заячівка і Ковель цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Поворськ(06.15), 442 Км(07.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заячівка - Ковель, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заячівка Ковель ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заячівка - Ковель можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 06.09
Заячівка
07.32
Ковель
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заячівка -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заячівка — Ковель

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ковель — Заячівка