У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заячівка - Сарни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заячівка - Сарни:

Поточний розклад електричок Заячівка - Сарни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Заячівка і прибуває на станцію Сарни о 00 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Заячівка і Сарни цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Рись(21.33), Польська Гора(22.21), Рафалівка(23.02), Тутовичі(23.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заячівка - Сарни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заячівка Сарни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заячівка - Сарни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заячівка та Сарни – 108.5 км. Ціна квитка на електричку Заячівка Сарни складає 58.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.28
Заячівка
00.15
Сарни
2 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заячівка -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заячівка — Сарни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сарни — Заячівка