У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заячівка - Троянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заячівка - Троянівка:

Поточний розклад електричок Заячівка - Троянівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Заячівка і прибуває на станцію Троянівка о 21 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Заячівка і Троянівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заячівка - Троянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заячівка Троянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заячівка - Троянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заячівка та Троянівка – 10.3 км. Ціна квитка на електричку Заячівка Троянівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 21.28
Заячівка
21.47
Троянівка
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заячівка -Троянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заячівка — Троянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Троянівка — Заячівка