У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зайцеве - Запоріжжя-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зайцеве - Запоріжжя-2:

Поточний розклад електричок Зайцеве - Запоріжжя-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 32 хв зі станції Зайцеве і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 16 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6537 сполученням Лозова - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Зайцеве і Запоріжжя-2 цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них 1017 Км(14.37), 1063 Км(15.39), 11 Км(16.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зайцеве - Запоріжжя-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зайцеве Запоріжжя-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зайцеве - Запоріжжя-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зайцеве та Запоріжжя-2 – 89.8 км. Ціна квитка на електричку Зайцеве Запоріжжя-2 складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6537* Лозова Запоріжжя 14.32
Зайцеве
16.55
Запоріжжя-2
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зайцеве -Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зайцеве — Запоріжжя-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-2 — Зайцеве