У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-2 - Зайцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-2 - Зайцеве:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-2 - Зайцеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 17 хв зі станції Запоріжжя-2 і прибуває на станцію Зайцеве о 10 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6536 сполученням Запоріжжя-2 - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями Запоріжжя-2 і Зайцеве цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них 6 Км(08.23), 9 Км(08.53), 1061 Км(09.33), 1025 Км(10.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-2 - Зайцеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-2 Зайцеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-2 - Зайцеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-2 та Зайцеве – 90.0 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 Зайцеве складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6536* Запоріжжя Лозова 08.17
Запоріжжя-2
10.34
Зайцеве
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-2 -Зайцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-2 — Зайцеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зайцеве — Запоріжжя-2