У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заїзд - Гришки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заїзд - Гришки:

Поточний розклад електричок Заїзд - Гришки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 47 хв зі станції Заїзд і прибуває на станцію Гришки о 12 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Заїзд і Гришки цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 732 Км(10.52), Августівський(11.28), 684 Км(12.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заїзд - Гришки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заїзд Гришки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заїзд - Гришки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 10.47
Заїзд
12.45
Гришки
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заїзд -Гришки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заїзд — Гришки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гришки — Заїзд