У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гришки,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гришки:

Актуальний розклад електричок по станції Гришки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гришки з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 37 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Варварівський, 668 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гришки відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гришки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6242 Гребінка Бахмач 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гришки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гришки,Чернігівська обл.