У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Донець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомельська - Донець:

Поточний розклад електричок Закомельська - Донець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 38 хв зі станції Закомельська і прибуває на станцію Донець о 18 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Закомельська і Донець цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Бабариківська(05.36), Янківський(06.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомельська - Донець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомельська Донець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомельська - Донець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомельська та Донець – 52.7 км. Ціна квитка на електричку Закомельська Донець складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.31
Закомельська
07.08
Донець
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 11.55
Закомельська
13.30
Донець
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.38
Закомельська
18.59
Донець
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомельська -Донець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Донець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Донець — Закомельська