У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Шебелинка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Закомельська - Шебелинка:

Розклад поїздів і електричок Закомельська - Шебелинка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Закомельська вранці о 05 г 31 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 55 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Закомельська о 19 г 03 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Закомельська до пункту прибуття Шебелинка становить 1 г 12 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 5 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Закомельська до станції Шебелинка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Закомельська - Шебелинка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Бабариківська, Янківський.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Закомельська - Шебелинка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Закомельська - Шебелинка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Закомельська до станції Шебелинка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 21.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.31
Закомельська
06.55
Шебелинка
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 11.48
Закомельська
13.11
Шебелинка
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.38
Закомельська
18.44
Шебелинка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
112 Ізюм Київ 19.03
Закомельська
20.08
Шебелинка
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
112 Ізюм Львів 19.03
Закомельська
20.08
Шебелинка
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Закомельська -Шебелинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Шебелинка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Шебелинка — Закомельська

За маршрутом Закомельська - Шебелинка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Закомельська - Шебелинка Показати тільки електрички сполученням Закомельська - Шебелинка